17. aprill 1998, 00:00

18. aprillil kell 20 Club Hollywood
Reklaamisööjate öö
pilet 245 krooni

Juba kolmandat aastat hullutatakse eestlasi maailma halvimate reklaamiklippidega. Need kuuluvad prantslase Jean Marie Boursicot' hiigellikku reklaamfilmikogusse, mis hõlmab vähemalt 120 riigi toodangut. Homme õhtul jõuab meieni kahelt suurelt ekraanilt 300 reklaami. Elamus on garanteeritud ca 1100 huvilisele. Just nii palju mahub sel õhtul maailmakuulsat show'd Club Hollywoodi nautima.

1996. aastal tunnustatud inglise näitekirjaniku Peter Whelani sulest ilmunud draama «Rohuvoodi» lavastus väärib tähelepanu: tegemist on suurepärase teose ja osatäitjatega, kelle töö on lavaküpseks vorminud Priit Pedajas.

Ajaloolistel dokumentidel põhinev tegevus toimub 1613. aastal William Shakespeare'i tütre Susanna kohtuasja ümber. Neiut süüdistatakse kõlvatus teos.

Peaosades on kõrgema lavakunstikooli 18. lennu diplomandid Harriet Toompere (Susanna) ja Veikko Täär. Teistes osades on Taavi Eelmaa, Hendrik Toompere, Ain Lutsepp jt.

Ida-Saksamaalt pärit filmire?issööri Frank Beyeri kõrgetasemelised filmid on pälvinud mainekaid filmiauhindu, kuid olnud ka keelatud. Sügavate teoste tegevus langeb II maailmasõja aega või selle järgsesse perioodi. Lähinädalail saate tutvuda kogu tema loominguga, millest parimaks peetakse täna linastuvat «Alasti huntide keskel».

Järgmisel nädalal algab Tallinnas suurejooneline d?ässimaraton, kus leidub sobivat muusikat pea igaühele, nii vokaalmuusika austajale kui bigbändist lugu pidavale muusikasõbrale. Igal õhtul toimuvad kontserdid Sakala keskuses, Rotermanni soolalaos, Sossi klubis, Amigos ja Merineitsis.

Kolmapäeval alates kella 19st tasub sammud seada Sossi klubisse, kus esinevad meie Basic Concept ja Tiit Paulus ning Caecilie Norby kvintett. Neljapäevane kontseridvalik on mitmekesine elitaarsest Weekend Guitar Triost Rotermanni soolalaos kuni mustanahalise laulja Dennis Rowlandini Merineitsis. Põnevaim kontsert on neljapäeval kell 19 Sakala keskuses, esinejaiks How Many Sisters ja Manhattan Vocal Project, kelle kelle kõrge vokaalne tase ja show on meeldejääv.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 18:22
Otsi:

Ava täpsem otsing