Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Autovedajad ootavad Rootsi laevaliinile konkurentsi

04. jaanuar 2001, 14:16

Autovedajad, kes pole praegu Eesti ja Rootsi vahelist meritsi kaubavedu ainuvalitseva Hansateega lepingut sõlminud või loodavad soodsamaid hindu, ootavad konkureeriva firma liiniletulekut.

Enim ootab Hansateele konkurenti autofirma RA-SAT omanik ja juhatuse esimees Valdur Siilbek, kes hetkel saadab autosid Rootsi Ventspilsi kaudu. ?Praegusel hetkel me Eestist Rootsi sisuliselt sõita ei saa,? kinnitas Siilbek. ?Ventspilsi on aga Raplamaalt 450 kilomeetrit?.

Praeguste Eestist Rootsi sõitmise võimalustega pole rahul ka Baltazar Transport. ?Paldiski-Kapellskäri liin ei kannata esialgu kriitikat,? ütles firma pealogistik Arvo Pajo, kelle sõnul kasutatakse siiski ka Paldiski ja Tallinna sadamate võimalusi.

Konkureeriva firma tulekusse suhtus positiivselt ka üks suurimaid Rootsi vedajaid RMV, kes küll on Hansateega pakutavate teenustega rahul. Firma juhi Taivo Kuusingu sõnutsi on neil Hansateega tekkinud parem kontakt kui Estlinega. Samas tõdes Kuusing, et kui keegi tuleb parema pakkumisega, kaalutakse ka seda varianti. ?Aga leping Hansateega jääb igal juhul,? sõnas ta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing