Kadunud Hollandi ärimehega seotud Eesti firma sundlõpetati

15. jaanuar 2001, 11:46

Detsembris Eestis kadunud Hollandi ärimees Pier Sienema (59) on olnud üle nelja aasta olnud ASi Rolf Eesti juhatuse liige, mis sundlõpetati ja on kustutatud Äriregistrist alates 2000. aasta oktoobris.

Firma likvideerijaks on märgitud Sienema äripartneriks firmas Cordex Invest nimetatud Eduard Vintsevit? (25). Mingisugust infot Condex Investi kohta leida praegu ei õnnestunud.

Firma käive ja kasum aastatel 1997-1999. aastatel olid Krediidiinfo kohaselt null krooni.

Rolf Eesti registreeritud tegevusalad olid: kaubandus; kinnisvara haldamine, ekspluateerimine, ost, müük ja vahendamine; kursuste, näituste, oksjonite ja seminaride korraldamine ning töötajate väljaõppe ja täienduskoolitus; laoteenused ja kauplemispindade rentimine, metallitöötlemine ja metallkonstruktsioonide tootmine; metsa- ja puidumaterjalide ost,ülestöötamine, töötlemine ja müük; reklaami- ja turundusteenused, tarbekaupade tootmine; toiduainete ja põllumajandussaaduste kokkuost ja töötlemine, toitlustus; transporditeenused, ekspedeerimine j transpordivahendite rentimine Eesti Vabariigi piires; tubaka- ja tubakatoodete sisse- ja väljavedu, hulgimüük.

Sienema perekond pakub Pier Seinema kohta info eest 3000 USD ehk ligi 50 000 krooni vaevatasu.

Sienemat nähti viimati Tallinnas 19. detsembril.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing