ETV taastab hommikuprogrammi

16. jaanuar 2001, 08:22

Kolme nädala pärast hakkab Eesti Televisioon televaatajaid taas äratama kahe ja poole tunni pikkuse hommikuprogrammiga, mille eelkäija läks möödunud aastal telemaja raske rahaseisu tõttu hingusele, kirjutab Postimees.

?Terevisiooni? nime kandev hommikuprogramm jõuab esmakordselt vaatajateni 5. veebruari varahommikul kell 6.30. Saade tuleb eetrisse iga tööpäeva hommikul, neljal korral Tallinnast ja reedehommikuti ETV Tartu stuudiost.

Tallinnast juhivad hommikuprogrammi Anu Välba ja Marko Reikop ning Tartust Ave Marleen ja Andres Panksepp.

Eesti Televisioon ei tooda ?Terevisiooni? ise, vaid ostab selle tuntud teleprodutsendi Raivo Suviste tootjafirmalt BEC, mis on olnud tegev selliste seriaalide taga nagu ?Õnne 13?, ?M-Klubi? ning ?Härrad abikaasad?.

Raivo Suviste sõnul on hommikuprogrammi kogumaksumuseks esialgu planeeritud 3,5 miljonit krooni aastas ning sellesse summasse mahuvad kõik projektiga kaasnevad kulud alates produktsiooniteenusest ja lõpetades kuludega, mis tekivad telemaja tehnika ja ka saatega seotud inimeste rakendamisega.

ETV eilne uudis taaskäivitada hommikuprogramm tekitas sügavat protesti reformierakondlasest ringhäälingunõukogu liikmes Ignar Fjukis, kes ütles BNSi vahendusel, et enne peaks ETV tasuma oma võlad, kui taasalustab 3,5 miljonit krooni maksvat hommikuprogrammi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing