Kindlustusinspektsiooni juht Ridaste lahkus

16. jaanuar 2001, 08:15

Jaanuarist seaduse sunnil, enese sõnul siiski vabatahtlikult kindlustusinspektsiooni peadirektori ametist lahkunud Ellen Ridaste hinnangul võivad inimesed pärast 1999. aasta pankrotte allesjäänud kindlustusseltse usaldada, kirjutab Postimees.

Ridaste ütles intervjuus Postimehele, et millegipärast rahandusministeerium soovis väga, et uues kindlustusseaduses oleks sees, et minu ametiaeg lõpeb vana aasta õhtul. ?Olin sellega nõus. Tahtsingi pensionile minna,? lausus Ridaste.

Ridaste sõnul võivad inimesed allesjäänud kindlustusseltse kindlasti usaldada. ?Enam ei ole turul selliseid tegijaid, kellele peab iga päev mõtlema, et mis nad täna tegid. Aga ikka võib juhtuda, et investeeritakse valesti või tulevad kinnisvarakriisid? ütles ta.

?Nüüd on teine probleem,? rääkis Ridaste. ?Seltsid on läinud omanike kätte, kes ei ela Eestis. Nad mõtlevad, et meil võib lasta ennast lõdvemaks kui emamaal. Siin katsetatakse rohkem, vaadatakse näiteks, kui kaua mingi tariifiga müüa, mida pakkuda või turult ära võtta.?

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing