Padar: Grüne Wochelt võib saada alguse hea koostöö

Inno Tähismaa 18. jaanuar 2001, 14:25

Nii mõnigi koostöökontakt on alguse saanud just Grüne Wochelt, selgitas põllumajandusministeeriumi teatel minister Ivari Padar põllumajandusmessi võimalusi.

Kokku on lepitud Eesti põllumajandusministri kohtumised Saksa LV uue põllumajandusministri Renate Künastiga, Soome põllumajandusministri Kalevi Hemiläga, Rootsi põllumajandusministri Margarete Winbergiga, Ungari põllumajandusministri Jozsef Torgyaniga, Saksimaa liidumaa põllumajandusministri Steffen Flathiga, Sachsen-Anhalti liidumaa põllumajandusministri Konrad Kelleriga ja Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa põllumajandusministri Till Backhausiga.

Minister Padar külastab ka laupäeval, 20. jaanuaril toimuvat Ida-Lääne agraarfoorumit, mis seekord on pühendatud Euroopa Liidu laienemisküsimustele.

Ministri ametlikku delegatsiooni kuuluvad ministri nõunikud Lauri Aaspõllu ja Priit Ojamaa ning välissuhete büroo juhataja Ene Lepp. Kogu messi aja on Eesti stendil ministeeriumi avalike suhete büroo juhataja Janika Salev.

Agraarfoorumist võtavad osa ka asekantsler Andres Oopkaup, põllumajandusosakonna juhataja kt Mai Talvik ning põllumajandussaadusi töötleva tööstuse ja kaubanduse osakonna juhataja Aavo Sõrmus.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing