Edelaraudtee ametist lahkuvad juhid kohtusid firma nõukoguga

22. jaanuar 2001, 16:38

Edelaraudtee teatel leitakse firma juhi Jüri Kuusiku ja finantsjuhi Kalmer Keevendi lahkumisele lahendus selle nädala jooksul.

Edelaraudtee endine juhatuse esimees Jüri Kuusik ja finantsdirektor Kalmer Keevend kohtusid täna raudteefirma nõukogu esindajaga, mille käigus arutati firma endiste juhtide lahkumisega seonduvat.

Edelaraudtee nõukogu liikme Toomas Mälbergi sõnul oli tegemist informatiivse kokkusaamisega, mille käigus arutati ettevõtte endiste juhatuse liikmete lahkumise tingimusi. 'Kuusik ja Keevend esitasid oma ettepanekud töösuhte lõpetamise vormistamise osas ning samas lepiti kokku, et Edelaraudtee nõukogu kujundab seisukoha nende suhtes käesoleva nädala teisel poolel', sõnas Mälberg.

Tema tähendusel ei olnud tänase kohtumise näol tegemist nõukogu kosolekuga. 'Nõukogu oli koos viimati nädal aega tagasi ning antud kokkuleppe sõlmimiseks pole tarvis eraldi lähiajal kokku tulla', ütles Mälberg.

Mälbergi sõnul on hetkel Edelaraudtee endiste juhtide töösuhe peatatud ning selle korrektseks vormistamiseks hoitaksegi kahepoolseid kontakte, mille sisu on praegu konfidentsiaalne.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing