Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Viktor Siilatsi autofirma osutus kõige pressisõbralikumaks

Tõnu Tramm 24. jaanuar 2001, 15:31

Seitsme Eesti meediaväljaande autoajakirjanikud valisid 2000. aasta pressisõbralikumaks autofirmaks Viktor Siilatsile kuuluva AS Info Auto.

Äripäeva eestvedamisel korraldatud pressisõbraliku autofirma valimisel kandideerisid tiitlile ühtekokku 11 ettevõtet. Info Autole tiitli andmise osas valitses autoajakirjanike seas aga suhteline üksmeel, seitsmest ajakirjanikust viis asetasid Info Auto esimesele, kaks teisele kohale.

Eeskätt võlgneb Info Auto tiitli eest tänu oma turundusjuhile Tiit Lillipuule, kes on jaganud operatiivset teavet mistahes autouudistest ning kes ei lase ajakirjanikega suheldes end mõjutada isiklikest sümpaatiatest ja antipaatiatest.

Äripäeva, Eesti Ekspressi, Päevalehe, Postimehe, SL Õhtulehe, Tehnikamaailma ja Autolehe autoajakirjanikud kavatsevad pressisõbralikuma firma tiitlit hakata välja andma igal aastal. Kuna jätkuvalt leidub neid, kellelt on teavet värsketest autouudistest kätte saada üsna keeruline, peaks tublimatele tunnustuse avaldamine andma veidi mõtlemisainet.

Pressisõbralikuma autofirma valimisest ja teistest tiitlile kandideerinud ettevõtetest saab lähemalt lugeda reedesest autorubriigist.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing