Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kranich kritiseerib ministeeriumi töötajaid

26. jaanuar 2001, 08:14

Keskkonnaminister Heiki Kranich mõistab hukka oma alluvad, kes pole suutnud puhtaks pesta ja piirivalvele üle anda õlitõrjetehnikat, jättes sellega Eesti uue võimaliku õnnetuse puhul abitusse olukorda, kirjutab Postimees.

?Põhjendus, et Eestis puudub korralik pesufirma, pole veenev,? taunis Kranich keskkonnainspektsiooni direktori Heiki Nurmsalu tegevusetust.

Minister nimetas piinlikuks ja pretsedendituks olukorda, kus õlitõrjevahendid vedelevad vanarauahunnikut meenutades Tallinna lennusadama maa-alal.

Nelja kuuga pole keskkonnainspektsioon suutnud lageda taeva all roostetavat tehnikat pesta masuudist, mille lekitas septembri keskpaigas Muuga sadamas merre Kreeka tanker Alambra.

?Sel teemal toimus ministeeriumi kantsleri ja keskkonnainspektsiooni direktori vahel väga tõsine jutuajamine ja Nurmsalu lubas, et 2. veebruariks on seadmed puhtaks pestud ja piirivalvele üle antud,? ütles Kranich.

Keskkonnaminister tõi positiivseks näiteks Muuga sadama, kus suudeti pärast Alambra õnnetust ruttu toibuda ja taastada valmidus uueks hädaolukorraks.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing