Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Savisaar algatab taas Mõisa umbusalduse

05. veebruar 2001, 08:31

Keskerakondlased plaanivad anda Tallinna volikogus neljapäeval üle umbusaldusavalduse linnapea Jüri Mõisa vastu, ehkki seekord on linnavõimu kukutamine märksa vähem tõenäoline kui mullu esimesel katsel, kirjutab Postimees.

?Ma ei tahaks veel päris sada protsenti kinnitada, kuid tõepoolest, niisugune plaan on,? ütles eelnõu esitamise kohta Keskerakonna abiesimees ja linnavolinik Peeter Kreitzberg.

Kui avaldus 8. veebruaril menetlusse jõuab, tuleb umbusalduse asjus hääletus 22. veebruari volikogu istungil.

Opositsiooni peajõud Keskerakond ise pole eitanud, et seekord on umbusalduseelnõu eesmärk pigem võimalus linnavalitsemise probleeme avalikkusele esitleda. ?Arvestame sellega, et umbusaldamine ei pruugi läbi minna,? nentis Kreitzberg reedel.

Mõisa umbusalduseelnõu põhjendav osa sarnaneb tema sõnul mullu esitatuga. Lisatud saab tõdemus, et vahepealse kolme kuu jooksul pole Keskerakonna hinnangul olukord linna valitsemisel paremaks muutunud.

Tallinna võimuliidu esindajad peavad Mõisa-vastast uut umbusaldusavaldust puhtakujuliseks propagandavõtteks. Tallinna linnavolikogu esimees Rein Voog ütles reedel umbusaldajate kohta irooniamaiguliselt: ?Jõudu neile!?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing