Mega portaal avas naistelehe

Inno Tähismaa 26. veebruar 2001, 12:57

Ekspress Grupile kuuluv Mega Internetivärav avas sarnaselt Delfi naistelehega reaalajas ilmuva naisteajakirja , teatas Mega esindaja.

N@ine põhineb Ajakirjade Kirjastuse ajakirjadel (Stiil, Eesti Naine, Tervis Pluss, Pere ja Kodu, Stiina ja Anne) sisul. Samuti sisaldab N@ine Ekspress Grupi ajalehtede, Reutersi ja Mega artikleid.

Mega N@ine pakub huvitavat lugemist igale naisele - rubriikidest Naine (mood, ilu, suhted, lapsed, elustiil, naiste jutud), Kodu Aed (sisustus, remont, taimed ja aed, lemmikloom, tee ise!, retseptid) ning Tervis (terviseuudised, liikumine, toitumine ja psühholoogia) leiab lugeja iga päev värskeid artikleid.

Artikleid kommenteerides saab väljendada oma arvamust ja vahetada teiste lugejatega mõtteid teemadel, mis on tähtsad igale naisele.

'Olen alati uskunud, et moodne naine ei piirdu ootamisega, kuni kord kuus talle naisteajakiri postkasti potsatab, vaid vajab vahetumat suhtlusmoodust, mida N@ine pakub,' ütles Mega peatoimetaja Lea Larin ja lisas, et N@ine on kõige kaasaegsem ja informatiivsem online naisteajakiri Eestis.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing