Pärnu pakub suvisele õlletelgile kohta naisteranna piiril

Inno Tähismaa 06. märts 2001, 12:46

Pärnu linnavalitsus alustas suviste õlletelkide ja rannavarustuse laenutajate otsimist ja pakkus ühe õlletelgi püstitamiseks välja naisteranda viiva tee äärse ala, kirjutab EPL Online, viidates Pärnu Postimehele.

Eelmisel aastal oli Saku õlletelk 7 Tuule baari ja mudaravila vahel. Tartu õlletehase telk oli Sääse ja Suvituse tänava vahel muruplatsil, kuid sinna linnavalitsus tänavu õllejoomiskohta rajada ei luba.

?Linnarahvale ei meeldinud, et eelmisel aastal oli õlletelk Onu Sami kioski taga, seetõttu pakkusimegi välja uue koha: naisteranda viiva tee kõrval olevast parklast veidi kõrkjate poole,? rääkis Pärnu abilinnapea Riina Müürsepp.

Sinna soovib linnavalitsus Müürsepa teatel leida ka ettevõtjaid, kes rattaid laenutavad ja hobustega sõitma viivad.

Esimest korda pakub linnavalitsus ise välja kohad, kus ettevõtjad suvel tegutseda võiksid, kuid ettevõtjad saavad ka ise meelepärase koha valida. Müürsepa sõnade järgi pakuti välja varasemaidki kohti.

Uue suvise ajaveetmiskohana tõstis Müürsepp esile Steineri aia, kuhu on plaanitud kohvik, minigolf ja laste mänguväljak. Randa rajatakse taas veesõidukite laenutused, rõivaste hoiuruumid ja suveniiride müügikohad.

Raimo Kärbik soovib selgi suvel rannaliivale 11meetrise ronimisseina üles panna. Seal toimuvad 7-8. juulil mägironimisvõistlused. ?Ronimissein on niisama kõrge kui eelmisel suvel, kuid teise kujuga ja meenutab veidi kaljut,? sõnas Kärbik.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing