Giovanni Sposato kosib oma väidetava ohvri

07. märts 2001, 08:47

See oli hetketüli, aga nüüd olen temaga kihlatud ja me abiellume, teatas Postimehele Keilas elav Kati Eesti Raudtee erastamisega seotud Itaalia ärimehe Giovanni Sposato kohta, kelle suhtes palus neiu perekond Harju politseil uurimise algatada.

Harju politseinikud algatasid kriminaalmenetluse Sposato suhtes ühe Keila perekonna avalduse põhjal kolm kuud tagasi. Harju politsei aseprefekti Tarmo Vaheri sõnul oli avalduse sisu ühene ja selge.

?Peretütre kätt palunud ja sellele eitava vastuse saanud Giovanni Sposato oli neid pärast seda ähvardanud, lubades perega arved õiendada,? lausus Vaher eile.

Kriminaaltoimiku vahel on mitme perekonnaliikme, sealhulgas peretütar Kati ülekuulamisprotokollid, milles on ähvardamist detailsemalt kirjeldatud.

Puudu on vaid Giovanni Sposato enda tunnistused, kuid Harju politsei kavatseb need hankida kohe, kui ärimees Eestisse naaseb. ?Seetõttu pole meil antud hetkel mingit õiguslikku alust Sposatot kuriteos kahtlustatavaks tunnistada,? ütles Vaher.

Ametlikult pole veel keegi uurimise peatamise palvega politseisse tulnud, kuid Vaheri sõnul poleks ka see toimiku sulgemiseks piisav põhjus.

Sposato ütles telefonis Postimehele, et kõik tema vastu esitatud kaebused ja politseis algatatud uurimised on täiesti alusetud. ?Mul pole mingit pistmist ühegi pere ähvardamise ja terroriseerimisega, see on laim, mille vastu ma kavatsen ennast kaitsta,? sõnas ta. ?Parim tõestus on Kati, kellega ma juba mitu nädalat kihlatud olen ja kahe kuu pärast abiellun.?

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing