Poliitikud taunivad Mõisa suhteid Laoga

08. märts 2001, 08:04

Koalitsioonipoliitikud taunivad Tallinna linnapea Jüri Mõisa avalikke suhteid ärimees Meelis Laoga, keda ajakirjandus on nimetanud linnapea kahtlase minevikuga palgata nõunikuks, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Üks tark poliitik ei demonstreeriks liigselt asju, mis häirib nii koalitsioonipartnereid kui ka tavainimesi ja selles mõttes pole Mõis valinud võib-olla kõige paremat taktikat,? ütles Tallinna volikogu Mõõdukate fraktsiooni esimees Hagi ?ein. Tema sõnul mõjus imelikult ka Lao ja Mõisa ühine visiit volikogu istungile.

Riigikogu ja Tallinna volikogu Isamaaliidu fraktsiooni liige Aimar Altosaar ütles, et poliitikuna ta end selliste isikutega avalikult ei seoks. ?Kui Lao on Mõisa isiklik hea sõber, ei keela keegi tal temaga õhtuti kodus kabet mängida, aga kui inimesel on avalikkuse ees kahtluse vari, mis sest, et midagi pole tõestatud, ei tohiks poliitik lasta seda varju ka enda peale lasta,? lausus Altosaar. Tema sõnul on Isamaaliit Mõisaga sel teemal vestelnud ja ?ilmselt tuleb veel vestelda?.

Mõis kinnitas, et ta pole Laole teeneid võlgu ja neil pole klaarida ka rahalisi asju. ?Ma ei reklaami, et Meelisega läbi käin. Aga poliitikuna ei saa ma ka valetada. Kui minu käest küsitakse, kellega ma Londonis käisin, ei saa ma öelda, et üksi,? märkis ta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing