Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

SLÕL: pildiskandaali tahetakse lihtsalt kinni mätsida

13. märts 2001, 09:18

Pildiskandaaliga seotud korralageduse kinnimätsimiseks mõeldi välja konstruktsioon, et toimunud olevat kaks eraldi laskmist, neist teise, mitteametlikku, ei puutuvat kaitsevägi ühelgi moel, kirjutab SL Õhtuleht tänases juhtkirjas.

Mis sest, et just ohvitser pakkus lõbutsevatele tsivilistide teenistusvalmilt oma relva, kuid millegipärast kandsid ohvitserid kaitseväesse absoluutselt mittepuutuva juhtumi siiski peastaapi ette kui erakorralise vahejuhtumi. Erakorralisust samas eitatakse.

Oma pardilaskjaülikonnas pigem mõne koomiksi kangelaseks sobiv peaminister vastutab aga oma käitumisega kogu kaitseväe maine labastamise eest. Nähes teda tulevikus mõne küllatulnud NATO kindraliga tähtsa näoga juttu puhumas, ei suudaks kodupublik naeru tagasi hoida.

Ühe tulistaja, koordinaator Krossi võttis president oma kaitsva tiiva alla ning andis sellega kogu loole oma hinnangu. Nii on Laar üksinda oma kokkusegatud solgipanges.

Tegelikult oli oodatav vastus selge juba uurimiskäsku andes. Nii võideti lihtsalt aega, et asi jõuaks inimeste mälus tuhmuda, ning ka nüüd esitatud tekst on peen häma.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing