Keskerakond protestib Postimehe väiteid

05. aprill 2001, 13:17

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar väitis, et pole küsinud Jüri Mõisalt kohta Tallinna võimukoalitsioonis, nagu kirjutab tänane Postimees.

<pilt#EdgarSavisaar.jpg#Edgar Savisaar ei küsi võimu.#150#172#0>
'Võimu ei küsita, võim kas võetakse või siis lepitakse kokku selle jagamise suhtes', ütles Edgar Savisaar. Parafraseerides Jüri Mõisa intervjuud Postimehele, lisas Savisaar: 'Ei ole raske ära arvata, et Mõis tundis huvi, millised on ?ansid Tallinna koalitsiooni laiendada.'

Savisaar märkis, et viimase kuu jooksul on ta pikemalt kohtunud vähemalt tosina Isamaaliidu ja Reformierakonna poliitikuga, et arutada Eesti ning eriti Tallinna arengu väljavaateid. Seetõttu ei näe ta põhjust, miks sellest arupidamisest Jüri Mõisaga tehakse nüüd ühes ajalehes sensatsioon. Poliitikud käivad ikka läbi, mis aga ei takista neil vastastikku oma põhimõtteid kaitsmast. Tallinnas on selline läbikäimine eriti vajalik.

?Olen varemgi öelnud, et koalitsiooni moodustamisel 1999.aasta sügisel tehti vigu, mis ennast praegu kätte maksavad. Mitmetes valdkondades linnaelu seisab, konfrontatsioon süveneb. Vaja on otsida lahendusi sellest olukorrast. Kohtumine Jüri Mõisaga Viitnas ei toimunud Keskerakonna algatusel, aga me hindame selle tulemusi positiivseteks ja kavatseme kontakte jätkata,? ütles Savisaar.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing