Pressikonverents Voogiga vol.7

12. aprill 2001, 13:28

Kas te ei pea maksumaksja raha raiskamiseks seda,et teie uuel autol on 3 liitriline mootor. 1,6 liitrit on sellise klassi auto jaoks optimaalne ja ei võta palju kütust. Või olete otsustanud osaleda rallil?

Rein Voog:
Üks rallisõitja meie erakonnas juba on - regionaalminister Asmer. Mis autosse puutub, siis rendihind oleks olnud sama 1,6 liitrise puhul.


Miks te lubate sellistel Vilba sugustel oma nime määrida?
Kas asjad on nii mustad, et puhtamate meestega ei tule välja?

Rein Voog:
Enne, kui kedagi süüdistama hakata, tahame me inimese enda süüdistused ära kuulata. Mustade asjadega Reformierakond ei tegele.


Kui inimene leiab, et kasulikum temale ja linnale on ühiskondliku transpordi kasutamine, siis mida arvab reformierakond linnaosade iga päev ühistransporti kasutavatest inimestest, kelle liikumise on hr. Vilba kvartalipileti kasutamisega teinud 1 veebruarist 50% kallimaks.Igal juhul Linnavalitsuse usaldus kvartalipiletisse on minu silmis küll kadunud.Praegu on ju odavam ja kasulikum sõita ükskõik kuidas, kasutades lisapileteid.Ja need tunnipiletid ka koos kiipkaartiga olid ju juba kohe surnult sündinud nali.Meie ühiskonna jaaoks varavõitu? Kui nad ka praegu keisrilõikega ilmale tuuakse, siis hiljemalt poole aasta pärast avastatakse, et odavam oli vana variant.

Rein Voog:
Küsimus on taas suhteliselt spetsiifiline, kuid üritan vastata. Piletisüsteemi reformi eesmärgiks oli ja on ühistranspordi kasutajale sõbraliku süsteemi loomine. Kahjuks tuleb tunnistada, et juurutamisega oleme natukene jänni jäänud, kuid seda mitte linnast olenevatel põhjustel. Eesmärgiks on see, et inimene saaks valida endale kõige sobilikuma ja odavaima piletivariandi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing