Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Isamaaliidu ja Reformierakonna lepitusõhtu kordub mais

17. aprill 2001, 08:11

Tallinnas lahkhelide küüsi jäänud võimuparteid Isamaaliit ja Reformierakond kordavad mai teisel nädalal leppimisõhtut, mida parteide pealinna juhid pidasid läinud kolmapäeval, kirjutab Postimees.

Linnavolikogu esimees Rein Voog (Reformierakond) eitas kategooriliselt väiteid, nagu oleks nemad lubanud Isamaaliidule selleks kohtumiseks tuua selguse abilinnapea Priit Vilba mahavõtmise küsimuses või siis ametisse jätmises, juhul kui tema vastu tõstatatud süüdistused ära langevad.

?Mingeid siduvaid lubadusi me ei andnud,? tõrjus Voog versiooni, et tõehetk saabub Vilba jaoks just kuu aja pärast toimuval kohtumisel. ?Kuna praegu tekkisid probleemid kahe erakonna vahel, otsustasime need omavahel ära seletada ja õhkkond on tunduvalt tervemaks saanud.?

Voog eitas uute kandidatuuride vaagimist Vilba kohale ja ütles, et pole kuulnud linnapea Jüri Mõisa ja Isamaaliidu uusi nõudmisi Vilba tagandamiseks.

Isamaaliidu uuenenud koosseisuga juhatuses, kuhu nüüd teiste seas kuulub linnapea Mõis, eile Tallinna koalitsiooni lahkhelisid ei arutatud.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing