Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Otepää vallavanemal puudub mantlipärija

20. aprill 2001, 08:20

Eile ametist vabastatud Otepää vallavanem Riho Raave, kes asub esmaspäeval tööle haridusministeeriumi asekantslerina, ei oska öelda, kellest võiks saada tema mantlipärija, kirjutab Tartu Postimees.

Raave kinnitusel on Otepää volikogus esindatud valimisliidud kaalunud mitut kandidaati, kuid nende nimesid ei soovinud Raave öelda.

Postimehe andmeil võivad Otepää vallajuhi kohale kandideerida nii ekslinnapea Jaanus Raidal kui ka endine meer Aivar Nigol, kes on praegu Otepää vallavolikogu esimees.

Nigol ütles, et kuna vallajuhi uue kandidaadi peaks esitama 1999. aasta kohalikud valimised võitnud valimisliit Ühine Otepää (seitse saadikukohta), siis pole tema valimisliidu Maa ja Linna Liit (neli kohta) ega Raidali nimekirja Otepää Taassünd (viis kohta) kandidaadi esitamine praegu päevakorral.

?On räägitud ka sellest, et võibolla tuuakse see inimene väljastpoolt,? sõnas Nigol.

Riho Raave ütles, et otsustas ministeeriumi asekantsleriks kandideerida, sest on töötanud omavalitsusjuhina viimased 12 aastat ning vajas uut võimalust.

Raave tunnistas, et Nuustakult lahkumise otsust aitas kergendada vallavolinike omavaheline võimuvõitlus, mis vallajuhi igapäevatööd raskendab.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing