Oravapartei juhatus noorenes

07. mai 2001, 08:02

Reformierakonna üldkogul pakkus eile ainsa üllatuse juhatuse valimine, kus mitu tuntud Tallinna poliitikut pidid koha loovutama noortele, kirjutab Eesti Päevaleht.

Erakonna juhatusest jäid välja Tallinna linnavolikogu esimees Rein Voog ning riigikogu ja pealinna volikogu liige Maret Maripuu. Erakonna Tallinna piirkonna liikmed hindasid seda tartlaste ja noortekogu ühistöö viljaks. Samal ajal pääsesid juhatusse kõik kolm noortekogu esitatud kandidaati ? Erik Pallase, Keit Pentus ja Kristen Michal.

Kristen Michal eitas kokkulepet Reformierakonna Tartu piirkonnaga. ?Kahtlemata toetasid meid aga Tartu noored,? märkis Michal. ?Meil oli vaja rohkem pingutada kui tuntud nimedel, ja ei saa salata, et tegime ka piirkondades oma kampaaniat.?

Eelmise juhatuse liikmetest ei pääsenud juhatusse ka Tõnis Kõiv ja Väino Linde. Riigikogu liikmetest ei õnnestunud juhatusse valituks saada Andres Taimlal, Paul-Eerik Rummol ja Toomas Vilosiusel.

Erakonna 15liikmelisse juhatusse kuulub ka 1028 poolt- ja 24 vastuhäälega erakonna esimeheks tagasi valitud Siim Kallas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing