?veits ja Eesti elavdavad kaubavahetust

07. mai 2001, 16:52

Eesti Väliskaubanduse Liit (EVL) JA ?veitsi IMpordi Edendamise programm(SIPPO) kirjutasid täna alla vastastikuse mõistmise memorandumile. Memorandumile kirjutasid alla SIPPO direktor Markus Stern ja EVL juhatuse esimees Aare Puur.

Memorandumiga kinnitavad mõlemad osapooled kavatsust teha koostööd kaubavahetuse edendamiseks Eesti ja ?veitsi vahel.

Eesmärgiks on edendada Eesti eksporti ?veitsi ning teiste Euroopa riikide turule läbi spetsiaalsete ekspordiedendamise programmide ja projektide, mida koostöös korraldatakse. Kogu tegevus on suunatud Väikse-ja keskmise suurusega ettevõtete rahvusvahelistumisele.

Vastavad programmid hõlmavad näitustel ja messidel osalemist, kaubandusmissioonide korraldamist, promotsiooni trükiste koostamist jms. Organisatsioonide vaheline koostöö hõlmab ka väliskaubanduse ja ärikontaktide alast infovahetust.

Eesti väliskaubanduse Liit on 1992. aastal tegevust alustanud ekspordiedendamise organisatsioon. EVL on mittetulundusühing, mis ühendab ekspordi arendamisest huvitatud juriidilisi ja füüsilisi isikuid ning on avatud osalemiseks kõigile Eestis registreeritud ettevõtjatele.

Swiss Import Promotion Programme on ?veitsi riigi poolt finantseeritav organisatsioon mille programmide kaudu toetatakse erinevaid ?veitsi importimisega seotud ekspordialaseid programme.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing