MicroLinki käive aprillis 84 miljonit krooni

09. mai 2001, 16:15

Baltimaade suurima IT-grupi käive oli aprillis 84 miljonit krooni, millest 35 miljonit tulid arvutimüügist, teatas MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson täna.

<pilt#AllanMartinson.jpg#MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson#150#204#0>

ASi MicroLink Arvutid interneti-arvutipoe <#Arvutid.com=http://www.Arvutid.com> käive moodustas 36 protsenti firma aprilli kogukäibest, mis on 6 protsenti rohkem kui eelmisel kuul.

'Suurkliendi IT-lahenduste divisjoni käive oli aprillis 32 miljonit krooni ning sinna kuuluvad MicroLink Süsteemid, Läti firma Fortech ja Leedu MicroLink Netcoms. Väga kiirelt on arenenud MicroLink Süsteemide tarkvaraarenduse osakond, mille käive on aastaga kümnekordistunud ja jõudnud ligi 2 miljoni kroonini kuus,' ütles Martinson.

Kolmes Balti riigis tegutseva andmesidedivisjoni käive oli 11 mln krooni. Eriti kiiresti on kasvanud Leedu andmesidefirma, mis on nelja kuuga suurendanud oma püsiühenduste arvu 2,3 korda ja sissehelistamisklientide arvu 1,5 korda.

Eestis käivitus divisjoni Metroo-projekt, mille raames plaanitakse
sügiseks ühendada ülikiiresse kiudoptikal põhinevasse andmesidevõrku kuni 2000 klienti.

Delfi portaalide aprilli käive oli 1,2 miljonit krooni, mis jäi veidi alla eelmise kuu rekordtulemusele - märtsis saavutasid Delfi portaalid käibeks 1,3 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing