Mõis: ma pole poliitikas pettunud

16. mai 2001, 13:49

Ekspankurist Tallinna linnapea Jüri Mõis, kelle kohta Isamaaliit pakub kodurahu saavutamiseks Reformierakonnale, tunneb ennast poliitlistest vangerdustest hoolimata hästi ja jätkab poliitikuna.

'Kust te seda võtate, et ma pettunud olen,' vastas Mõis tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil küsimusele võimaliku pettumuse ja poliitikast lahkumise kohta. 'Tunnen end väga hästi, poliitika selline ongi,' lisas ta.

Mõis lausus samas, et oma ametiaja jooksul on ta palju kogenud poliitilise ja ärikultuuri erinevusi. 'Kui äris kogutakse lepingule 33 allkirja, siis see leping kehtib. Poliitikas see nii pole,' viitas ta viimase aja punnseisudele 64-liikmelises Tallinna volikogus, kus häälteenamusega koalitsioon pole suutnud erimeelsuste tõttu efektiivselt töötada.

Mõisa märkis samuti, et jätkab Isamaliidu ridades: 'Mul pole muud mõtet tekkinud'.

Isamaaliit pakkus eile õhtul Mõisa umbusaldamist kavatsenud Reformierakonnale linnapea kohta ning Mõisa asumist osapoolte nõustumisel volikogu esimehe kohale. Tallinna koalitsiooni osapooled teatavad oma seisukohast selle käigu suhtes täna õhtuks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing