Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Amazon on kindel, et jõuab neljandas kvartalis kasumisse

06. juuni 2001, 10:28

Maailma suurim internetikaubamaja Amazon.com teatas eile, et kompanii suudab täita oma lubaduse ja jõuab neljandas kvartalis jooksvasse kasumisse ning loodab töötada kasumiga kogu järgmise aasta jooksul, teatab uudisteagentuur Reuters.

Jutt on nn pro forma tegevuskasumist, kus on välja jäetud ülevõtmistega seotud võlad ja muud kohustused kokku 2 miljardi dollari väärtuses.

Kompanii teatas ka kavatsusest hakata teisel poolaastal müüma personaalarvuteid ning edaspidisest kavatsusest müüa erialaseid raamatuid institutsionaalsetele klientidele.

'Me oleme väga positiivselt meelestatud kahe järgmise aasta kasvuväljavaadete suhtes. Ehkki kunagi pole täielikku garantiid, oleme me väga kindlad et suudame täita oma neljandaks kvartaliks seatud eesmärgi tegevuskasumlikkuse suhtes' teatas iga-aastasel analüütikutele antud pressikonverentsil Amazon.comi juht Jeff Bezos.

Hiljem uudisteagentuur Reutersile antud intervjuus teatas kompanii finantsjuht Warren Jenson, et 2002. aasta kasumlikkus pole kiire ja kindel eesmärk. 'Ma ei ütleks, et see on eesmärk või ennustus, aga me oleme ennast selles suhtes hästi positsioneerinud', lausus ta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing