Euroopa Liidu kandidaatmaad kohtuvad Tartus

18. juuli 2001, 12:15

Euroopa Liidu kandidaatriigid kohtuvad sel nädalal Tartus Sapardi seminaril, et jagada Eesti ja Bulgaaria kogemusi põllumajanduse abiprogrammi käivitamisel, teatas põllumajandusministeerium.

Seminari ?Programmi juhtimise, rakendamise ja läbiviimise aspektid: akrediteeritud Sapard-agentuuride kogemused? peamised eesmärgid on võimaldada Sapard-agentuuride esindajatel jt asjaosalistel vahetada mõtteid akrediteerimise protsessi üle, luua foorum, kus Sapard programmi käivitanud riigid saavad jagada oma kogemusi ja anda Euroopa Komisjonile tagasisidet järgnevate tunnustamisotsuste vastu võtmiseks.

Seminari korraldab Euroopa Komisjoni Põllumajanduse Peadirektoraat koostöös Eesti Põllumajandusministeeriumiga 19.-21. juulini. Registreerunud üle 70 osavõtja kümnest kandidaatriigist.

Põllumajandusministri Ivari Padari sõnul on Eesti jaoks suur tunnustus osaleda sellise kõrgetasemelise seminari korraldamisel. 'Loodan, et suudame seda austavat ülesannet edukalt täita ja pakkuda osalejatele maksimaalselt uusi teadmisi ning luua neile meeldiva mulje Eestist tervikuna,' ütles Padar.

Osalemine seminari korraldamisel on ministri hinnangul tänuväärne, sest võimaldab ka omandada uusi kogemusi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing