Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Põhja-Eesti superhaigla tekitab jutte kahtlastest müügitehingutest

23. juuli 2001, 09:14

Homsel valitsuse istungil asutatava Põhja-Eesti regionaalhaigla juht hoidub riigile kuuluvate haiglahoonete kiirest mahamüümisest, kuigi haiglajuhtide seas räägitakse kahtlastest müügitehingutest juba praegu, kirjutab Postimees.

Uueks, kuni 60% Eesti elanikkonnast teenindavaks regionaalhaiglaks liidetavate haiglate töötajad on avaldanud kahtlust, kas ei toimu riigivara jaotamine juba nüüd, mil Põhja-Eesti regionaalhaigla põhikirigi pole vastu võetud.

Nii Tallinna Kivimäe haigla, psühhiaatriahaigla kui ka nahahaiguste haigla töötajad väitsid Postimehele, et nendegi kõrvu on jõudnud kahtlased plaanid uue hiidhaigla varade jagamisest avaliku enampakkumiseta.

?Räägitakse, et Hiiul asuv nahahaiguste haigla on juba praegu müügis,? lausus Postimehele psühhiaatriahaigla tundmatuks jääda soovinud töötaja. Samuti anonüümsust palunud Kivimäe haigla töötaja oli aga teadlik psühhiaatriahaigla müümise plaanidest.

?Ma ei tea, kuidas see kõik saaks tõsi olla,? imestas sihtasutuse Põhja-Eesti Regionaalhaigla märtsis valitud juhatuse esimees Ahti Kallikorm. ?Olen enda valimisest alates kohtunud kõikide haiglate juhtide ja personaliga ning tutvustanud oma ettekujutust uuest haiglast.?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing