Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Majandusministriks pürivad Paavel ja Kiil

02. oktoober 2001, 08:32

Täna peaminister Mart Laarile ametliku lahkumisavalduse esitava majandusminister Mihkel Pärnoja tühjaks jääva tooli täidab kõige tõenäolisemalt kas praegune parlamendisaadik Meelis Paavel või Harku vallavolikogu esimees Allan Kiil, kirjutab Postimees.

Just neile kahele mehele on koondunud Pärnoja järglast otsivate Mõõdukate liidrite põhitähelepanu. Nii Paavel kui ka Kiil on saanud erakonna esimehelt Toomas Hendrik Ilveselt ettepaneku vaagida oma võimalikku asumist majandusministri kohale, kinnitas Mõõdukate peasekretär Tõnu Kõiv.

?Mõlemad on lubanud erakonna esimehe ettepanekut tõsiselt kaaluda ning annavad oma vastuse orienteeruvalt kolmapäeval,? märkis ta. Erakonna juhatus koguneb majandusministri koha täitmist arutama päev hiljem.

Peale Kiili ja Paaveli on Mõõdukad Kõivu sõnul uue majandusministri otsinguil vestelnud ka erakonda Riigikogus esindavate Rein Järvelille ning Kalev Kotkasega, kuid silmapiiril on veel ?paar? kandidaati.

?Et nendega pole veel läbirääkimisi peetud, ei saa ka nimesid öelda,? lausus Kõiv. ?Homme (täna - toim) loodaks veel kahe inimesega kohtuda.?

Seni avalikkuses nimetatud võimalikest uutest valitsuskabineti liikmetest ei kuulu riigikogu koosseisu vaid Allan Kiil, kelle asumine majandusministri ametisse tähendaks parlamendist lahkumist seal seni Pärnoja asendusliikmena töötanud Ivar Tallole.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing