Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

700 vabatahtlikku asuvad homme metsa koristama

05. oktoober 2001, 14:04

Homme toimub üle-Eestiline koristusaktsioon ?Mets puhtaks?, mille raames puhastab rohkem kui 700 vabatahtlikku metsaaluseid Lääne- ja Põhja-Eesti asulalähedastes metsades.

Laupäevane üleriiklik koristusaktsioon on 2.-14. oktoobrini kestva metsaaluste heakorrakampaania ?Mets puhtaks? põhiüritus.

Heakorrakampaania korraldab mittetulundusühing Timur koostöös riigimetsa majandaja RMKga, soovides kogu ettevõtmisega tõsta inimeste keskkonnateadlikkust ja kutsuda kõiki üles hoidma metsad puhtana.

Neljatunnine koristusaktsioon algab homme hommikul kell 10 ning sellest võtab osa rohkem kui 700 vabatahtlikku koolinoort ja täiskasvanut. Kell 11 peatavd kõik aktsioonist osavõtjad töö ning korraldavad üheminutilise protestiseisaku, et väljendada avalikult hukkamõistu kõikide potentsiaalsete metsareostajate suhtes.

Kampaania projektijuhi Meelis Muhu sõnul on üleriikliku koristusaktsiooni ettevalmistamine sujunud tõrgeteta ja inimeste huvi ettevõtmise vastu on suur. ?Koristuspäeval osalevad vabatahtlikud erinevatest organisatsioonidest ning kõik osalejad varustame vajalike töövahenditega,? märkis Muhu. Ta lisas, et pärast aktsiooni tehakse ka koondkokkuvõtted ning selgub täpne osalenud vabatahtlike arv ja aktsiooni käigus koristatud prügi kogus.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing