Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Balti Laevaremonditehas teravdab Pärnu metalliturul konkurentsi

09. oktoober 2001, 08:05

Möödunud reedel kogunes Pärnus maakonna metallitööstuse eliit, et avada osaühingu Elme Metall laohoone ja metallimüügikeskus, kirjutab Pärnu Postimees.

Balti Laevaremonditehase tütarettevõte Elme Metall on Pärnumaal tegutsenud viis kuud ja ühtegi pretensiooni metalli kvaliteedi kohta pole klientidelt laekunud, ütles Lina 20 asuva keskuse avamisel Elme Metalli Pärnu osakonna müügijuht Denis Voloskov, kes lubas Pärnus hoida klienditeeninduse kvaliteeti ja paindlikkust samal tasemel kui firma ülejäänud müügiesindustes.

Linti lõikama tulnud Elme Metalli tegevdirektor Oleg Rodionov rääkis, et Eestis olid viis aastat tegutsenud firmal osakonnad ja metallilaod seni Tallinnas, Tartus ning Narvas. Pärnu osakond hakkab peale Pärnumaa metalliga varustama Lääne- ja Viljandimaad ning kaugemaidki paiku.

?Usume, et meie koostöö metalliga tegelevate firmadega saab olema viljakas ning mõlemale poolele kasulik,? lausus Rodionov.

Pärast lindi lõikamist tutvustas kraanajuht Anatoli Zalimski kohaletulnuile, kuidas töötab lao modernne kraana, metallimüügil hädavajalik abimees, mille tööd aitab juhtida elektroonika.

Senisele Pärnu metallituru suurtegijale Levadiale ja gaasitarnijale AGA tahab Elme Metall tugevat konkurentsi pakkuda, kinnitas Rodionov. ?Arvan, et Pärnu regiooni kliendid sellest ainult võidavad,? ütles ta.

Voloskov lisas, et eraklientki on nende lattu teretulnud, isegi see, kellel läheb vaja vaid paari metallijuppi, mida siin saab lasta kohe mõõtu lõigata.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing