Meediakontsern Bonnier suures kahjumis

16. oktoober 2001, 11:50

Äripäeva omanikfirma meediakontsern Bonnier teatas kaheksa kuu kahjumiks 270,3 miljonit Eesti krooni, mille põhjusteks tuuakse Rootsi reklaamituru nõrkust ja Äripäeva sõsarlehe Business a.m. suuri käivitamiskulusid ?otimaal.

Business a.m. aastaeelarves oli kuludeks planeeritud 136 miljonit krooni, kuid nüüdseks olid need paisunud juba 170 miljonini, mistõttu rootslased otsustasid Business a.m. peatoimetaja välja vahetada.

Põhiliselt Business a.m. tõttu oli Dagens Industri ärilehtede grupi kaheksa kuu käive 52,7 miljoni Eesti krooniga miinuses. Mullu samal perioodil oli grupp 226 miljoni krooniga plussis.

Äripäeva peatoimetaja Igor Rõtov ütles Dagens Industri ärilehtede grupi iseloomustuseks, et suurimat kasumit annavad Rootsi Dagens Industri ja Taani Börsen ning väikses kasumis on Leedu Verslo ?inios, Läti Dienas Bizness ja Peterburi Delovoi Peterburg. Eelmise aastaga võrreldes on aga kogu grupis kõige jõudsamalt nii kasumit kui käivet kasvatanud Äripäev, mille kaheksa kuu kasum oli 11,6 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing