Raamatusõpradel oma internetiportaal

22. oktoober 2001, 11:15

Täna avati ametlikult uus, Apollo.ee portaal raamatusõpradele, teatas Astro Raamatud OÜ.

Apollo.ee-st leiavad kirjandushuvilised tutvustusi ja uudiseid uute Eestis ilmuvate teoste kohta ning laiemalt kogu raamatumaailmast. Lisaks saab mugavalt maksekaardiga tasudes soetada huvipakkuvad raamatud samast Apollo.ee kauplusest.

Apollo.ee on üks lüli Apollo raamatukaupluste ketist Eestis, mis annab võimaluse osta eestikeelseid raamatuid nüüd ka internetist. Apollo raamatukaupluste ja Apollo kataloogi soodushinnad kehtivad ka internetis. Samuti saab internetis vormistada ettetellimisi ja tellida võõrkeelseid raamatuid välismaalt. Lisaks raamatutele leiab Apollo internetikauplusest uudiseid, arvamusi ja intervjuusid raamatumaailmast. Igale raamatule saavad külastajad kirjutada oma kommentaare ning on võimalik liituda uudiste listiga. Apollo avaldab internetis ka oma bestsellerite pingerea ja jagab soovitusi raamatuostuks.

Apollo kaubamärgi, interneti- ja jaekaupluste ning raamatute postimüügiajakirja Apollo"ga opereerib Rautakirja OY kontserni kuuluv raamatute jae- ja hulgimüüja Astro Raamatud OÜ.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing