Tallinnas algas linnajuhtimise konverents

Inno Tähismaa 25. oktoober 2001, 11:36

Täna avati linnavolikogu III korruse saalis (Vana-Viru 12) kaks päeva kestev III Rahvusvaheline konverents 'Kaasaegsed lahendused linnajuhtimises'.

Tallinna Linnavalitsuse poolt koostöös Siseministeeriumi ja Eesti Linnade Liiduga ning Taani Siseministeeriumi toetusel korraldatud konverents on jätkuks 1996.a. veebruari seminarile 'Juhtimise detsentraliseerimine suurlinnas' ja 1998.a. veebruaris toimunud seminarile 'Juhtimise detsentraliseerimine Tallinnas'.

Konverentsi eesmärgiks on jätkata eelmistel seminaridel alustatud diskussiooni linnajuhtimise teemadel ja leida võimalikke lahendusi linnajuhtimise arendamiseks. Teemadeks on e-lahendused, teenuste standardid; linnajuhtimise korraldus ja elanike osalus kohaliku omavalitsuse otsustusprotsessis. Konverentsi peaesinejaks on IT Kolled?i õppejõud Linnar Viik. Konverentsi töökeelteks on eesti ja inglise keel.

Konverentsil osalevad linnavalitsuse liikmed, linnaosade vanemad, linna ametiasutuste juhid ja tippametnikud, vastavate valdkondade spetsialistid, linnavolikogu liikmed; Siseministeeriumi, Õiguskantsleri kantselei ja Regionaalministri büroo ametnikud ning Eesti suuremate linnade juhid, samuti TTÜ, TPÜ kui ka TÜ haldusjuhtimise õppejõud.

Konverentsi saab reaalajas vaadata ja kuulata ka konverentsi kodulehel, kuhu viib link linnavalitsuse kodulehelt http://www.tallinn.ee/konverents/

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing