Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

BCS avab Tartus koolituskeskuse

26. oktoober 2001, 08:39

Täna avab tütarettevõte BCS Koolitus Tartus oma koolituskeskuse. Uus koolituskeskus asub Riia mnt 15b, Tartu Maavalitsuse vahetus läheduses.

BCS Koolituse tegevjuhi Urve Metsa sõnul loob koolituskeskuse avamine tunduvalt paremad võimalused kõrge kvaliteediga koolitusteenuse pakkumiseks.

'Oleme tartlasi koolitanud juba aastaid, kuid oma ruumide puudumine on seadnud meile selles teatavaid piiranguid. Nüüd saame pakkuda tõeliselt kliendikeskset teenust - mugavamatel tingimustel ja soodsamate hindadega,' lisas Mets.

Koolituskeskuses on spetsiaalkoolituste läbiviimiseks 10 arvutitöökohta ja lektori töökoht. Keskus on varustatud kaasaegsete projektsiooniseadmetega.

BCS Koolitus on koolitus- ja konsultatsioonifirma, kes pakub tippjuhtidele ja spetsialistidele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) alast täiendkoolitust, konsultatsioone, sertifitseerimist ja arendusüritusi. BCS Koolitus pakub terviklikku koolitusprotsessi alates koolitusvajaduste väljaselgitamisest kuni koolitustulemuste mõõtmiseni. Ettevõte jätkab Baltic Computer Systemsi 8 aasta pikkust koolitus- ja konsultatsioonialast tegevust.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing