Homme avab uksed HandymannŽi kataloogimarket

23. november 2001, 11:30

Laupäeval avab Tallinnas Susi Kaubakeskuses ametlikult uksed tööriistu ja tarbekaupu müüv Handymann"i kataloogimarket, mis on kaupluse omanike teatel esimene omanäoline Baltimaade jaekaubanduse turul.

Peterburi tee 46 asuva kaupluse pindala on ligi 600 ruutmeetrit ning tegu on frantsiisi ideel tegutseva pilootprojektiga Eestis, teatas HandymannŽi tegevjuht Paal Aschjem.

Tema sõnul erineb kataloogimarket teistest kauplustest selle poolest, et müügisaalist näidiste seast meelepärase toote leidnud kliendi tellimust on võimalik täita kahte moodi - kaup saadakse sele olemasolu korral kohe kätte kõrval asuvast laost või siis paar nädalat pärast tellimuse esitamist.

'Näidised on väljas visuaalse efekti saavutamiseks, neid on võimalik proovida,' ütles Aschjem. 'Sellega välistame võimaluse, et kaup erineb kataloogis toodud kenadest piltidest.'

Siinne kauplus on eeskujuks võtnud Taanis toimivad poed. Handymann plaanib frantsiisi kontseptsiooni alusel laieneda kõigis Balti riikides, Poolas ja tulevikus ka Venemaal. Laienemise kiirus sõltub siinse pilootkaupluse edust.

HandymannŽi kataloogimarketit haldava OÜ Handymann omanikeks on Inglismaalt John Maguire ja Malcolm Whitehall, Taanist HP VerktØj, Gunnar Christiansen ja Hans Peter Bjerresgaard ning Norrast Paal Aschjem. Kõigil on võrdne arv aktsiaid.

Momendil ulatuvad investeeringud kauplusesse ja frantsiisi kontseptsiooni 1,7 miljoni kroonini.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing