Hot domeeni kodulehekülgede konkursi eraisikust võitja on Rain Allikvee

23. november 2001, 12:30

Eile selgusid Hoti domeeni kodulehekülgede konkursi võitjad eraisikute, firmade ning sõpruskondade ja klubide grupis, parimaks eraisiku loodud koduleheküljeks valiti , mis sai zhüriilt ka eriauhinna parima kujunduse eest, teatab Eesti Telefon.

Kodulehekülje autor ja eraisikust võitja, Eesti Infotehnoloogia Kolledzi üliõpilase Rain Allikvee sõnul lõi ta Triin Randloo moeteemalise veebilehekülje, et näidata ka teistele, kui vahvaid asju on võimalik teha. 'Triinul on väga palju vahvat omaloomingut ja ma tahtsin, et ka teised nendest osa saaksid,' ütles Allikvee.

Eesti Telefon autasustas Hoti parima eraisiku kodulehekülje autorit Rain Allikveed HP PhotoSmart digikaamera C612-ga, mis võimaldab tehtud pilte internetti üles riputada.

Firmade arvestuses tuli võitjaks Orelimeistri Kriisa puhkemaja lehekülg aadressil www.hot.ee/kriisapuhkemaja.

Klubide ja sõpruskondade arvestuses läks auhind Estonian Gothic Club veebile www.hot.ee/gothicclub, mida zürii pidas ka parima sisu ja teostuse kooskõla eriauhinna vääriliseks.

Firmade arvestuses võitjaks tulnud Orelimeistri Kriisa puhkemaja omanikud sai auhinnaks kompleksse rakendusmajutusteenuse Atlas Centrum Plus aastase tasuta kasutuse.

Parima sisu poolest tõstis zhürii esimees Valdo Praust esile Mikk Heina loodud suusahüppeteemalist veebilehte aadressil www.hot.ee/suusahypped. Eriauhinna parima flashi eest sai ainult flash-tehnoloogiat kasutades loodud veebileht www.hot.ee/balduran. Zürii andis välja ka interneti oa auhinna, mille sai Jäneda kooli 3. klassi tegemisi kajastav kodulehekülg aadressil www.hot.ee/tiiaklass.

Kõik auhinnatud 30 kodulehte on välja riputatud ka aadressil www.hot.ee, kus saab tutvuda ka zhüriiliikmete hinnangute ja kommentaaridega.

Kodulehekülgede konkursile registreeriti 978 kodulehekülge. Hot.ee konkursile esitatud veebilehti hinnati kokku 61192 korda, kusjuures enimhinnatud lehekülg oli www.hot.ee/gothicclub (hinnati 1113 korda). Eesti Telefon korraldab kodulehekülgede konkurssi igal aastal mais ja oktoobris ning sellel saavad osaleda kõik hot.ee domeenis asuvad interneti koduleheküljed.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing