Pärnu hotell Strand paisub poole suuremaks

30. november 2001, 08:28

AS Savi alustas vaialuse rajamist hotelli Strand merepoolsesse külge tulevale juurdeehitusele, mille valmides kasvab hotelli tubade arv seniselt 60-lt 188-le, kirjutab Pärnu Postimees.

?Maa on siin kehv. Vaiad peavad 25 meetri pikkused olema, et läbi savikihi kindlamale pinnasele toetuda,? ütles AS Strandi tegevdirektor Egon Elstein.

Peale juurdeehituse rajamise on kavas renoveerida hotelli korpus, mille käigus soojustatakse ja krohvitakse välisseinad ning muudetakse siseruumide paigutust.

Esimesel korrusel laiendatakse saunaosa. Praegune ringbassein ehitatakse ümber massaa?ibasseiniks, lisaks tehakse 16meetrine bassein ja väike lastebassein, kahele üldsaunale lisandub privaatsaun.

Hotelli teisel korrusel sisustatakse 20 protseduurideruumi, kus paiknevad mullivannid, tegutsevad massöörid, pediküürijad ja juuksurid.

?Me ei kavatse muutuda sanatooriumiks, kus kliente ravitakse, kuid protseduure, mida nii puhkajad kui konverentsikliendid meilt ootavad, tuleb pakkuda,? selgitas Elstein.

Suuremaks ehitatakse restorani ruumid, et seal jätkuks kohti väljastpoolt maja tulijatele. Praegu hõivavad konverentside ajal kõik restoranikohad osavõtjad.

Osalise lisakorrusena ehitatakse katusele tantsurestoran, kus saab korraldada mitmesuguseid üritusi ja toitlustamist. Katuserestoranist avaneb imeilus vaade lahele.

Suuremaks tehakse ka kolmanda korruse konverentsisaal, kus pärast ümberehitust peaks jätkuma ruumi 450 inimesele. Seminaride korraldamiseks on hotellil siis kokku kaheksa eri mõõtu auditooriumi ja ruumi.

Hotelli üldpind suureneb ümber- ja juurdeehitustega 5700 ruutmeetrilt 10 500 ruutmeetrile.

Hotelli vana osa ümberehitus peab valmima tuleva aasta 4. aprilliks, mai keskel on kavas esimesed kliendid vastu võtta juurdeehituse kahel korrusel, kogu kompleks peab valmima juuniks, rääkis Elstein.

Ehitus läheb maksma 58 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing