Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Savisaar sunnib linnaosavanemaid omal soovil lahkuma

20. detsember 2001, 08:22

Tallinna linnapea Edgar Savisaar avaldab survet eelmise võimuliidu määratud linnaosavanematele, et nad omal soovil töölt lahkuksid, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Savisaar kutsus mind enda juurde ja avaldas survet, et ma omal soovil töölt lahkuksin,? lausus Kesklinna vanem Siim Kiisler. Kiisleri sõnul oli Savisaare nõue tungiv. ?Ma ei taha kõiki üksikasju kirjeldada, see on meievaheline asi,? lisas Kiisler.

Põhja-Tallinna linnaosa vanem Tõnu Heidov ütles, et Savisaar tegi talle ettepaneku töölt lahkuda, kuid ta ei langeta otsust võimaliku lahkumise kohta enne neljapäeva.

?Arvan, et olen olnud hea linnaosavanem, sest minuga ei ole seotud ühtegi skandaali,? kinnitas Heidov. ?Ma ei taha minna ajalukku sellega, et olen teinud halba tööd.?

Lisaks Kiisleri ja Heidovi tagasiastumisele soovib linnapea Edgar Savisaar veel Lasnamäe linnaosa vanema Leonid Mihhailovi lahkumist.

Kuna kõik linnaosade juhid ei ole lahkumisavaldust esitanud, sai linnavalitsus eile ametisse nimetada vaid Helle Kalda, kes asub tööle Mustamäe linnaosa vanemana.

Mustamäe endine juht Voldemar Trumm esitas üleeile vabatahtlikult lahkumisavalduse. ?Olen piisavalt kogenud, et mitte põigelda, kui sinust tahetakse vabaneda,? põhjendas Rahvaliitu kuuluv Trumm, kellele pakuti võimalust jätkata tööd linnavalitsuses.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing