Tallinn kuulutus välja Aegna saare avaliku ideevõistluse

02. märts 2004, 14:45

Tallinna ettevõtlusamet kuulutas välja avaliku ideevõistluse, eesmärgiks on saada parim lahendus Aegna saare kasutamiseks puhke- ja meelelahutusalana.

Ettevõtlusameti juhataja Kairi Teniste sõnul on ideevõistluse eesmärgiks saada erinevaid lahendusvariante ja põhimõttelisi lahendusi Aegna saare tulevasele arengukavale, planeeringule ning sellega seotud otsuste tegemiseks. 'Meie soov on leida terviklik idee ja lahendus Aegna saare edaspidise kasutusala leidmiseks,' märkis Teniste Raepressi teates.

Ideevõistluses on avalik ehk osa võivad võtta nii füüsilised isikud, eraõiguslikud juriidilised isikud kui ka avalik-õiguslikud juriidilised isikud. Osavõtjad registreeritakse ja ideevõistluse lähtedokumentatsioon väljastatakse allkirja vastu ettevõtlusametis, Vabaduse väljak 7, V korrus.

Ideevõistluse kavand peab koosnema joonistest ja seletuskirjast. Kavand peab sisaldama terviklikku lahendust kogu Aegna saare kasutamise kohta, muuhulgas peab see hõlmama võimalike pakutavate teenuste loetelu ja kirjeldust. Seletuskiri tuleb esitada kirjalikus vormis, eesti keeles, korrektselt vormistatuna ja köidetuna. Kavand peab sisaldama vabas mõõtkavas skeeme, jooniseid, soovi korral ka makette vms. Joonised võivad olla tehtud käsitsi või arvutil.

Ideevõistluse I preemia suuruseks on 45 000 krooni, II preemia 30 000 krooni ja III preemia 20 000 krooni.

Ideevõistluse võistlustööde esitamise viimane tähtpäev on 31. mai 2004. aasta. Ideevõistluse tingimused ja läbiviimise kord on avalikustatud veebilehel <#Tallinn=http://www.tallinn.ee> teadete all, samuti <#ettevõtlusameti=http://ettevotja.tallinn.ee/> veebilehel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing