Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

FT: EBS saab tunnustatud prorektori

04. märts 2004, 13:18

Eesti Kõrgemas Kommertskoolis (EBS) asub tööle tunnustatud õppejõud Nicola Hijlkema, kirjutab Financial Times.

Artiklis 'Eesti valmistub Euroopa Liidu MBA turule minekuks' kirjutab Financial Times, et Eesti Kõrgem Kommertskoolis tegi märkimisväärse sammu tõstmaks oma profiili vahetult enne Balti riikide ühinemist Euroopa Liiduga, nimetades Nicola Hijlkema akadeemiliste välissuhete prorektoriks.

'Hijlkema on Brüsselis asuva European Foundation for Management DevelopmentŽi endine kvaliteedidirektor ja viimati töötas ta Edhec Business School?is Prantsusmaal, Lille?is välissuhete prorektorina. Ta on kõrgelt hinnatud Euroopa MBA ringkondades ja valmis vahendama oma kogemusi ja rahvusvahelisi kontakte, mida EBS peab oma edasise arengu võtmeküsimuseks,' kirjutab leht.

Artiklis võtab sõna ka EBSi rektor ja asutaja Madis Habakuk, lausudes, et EBSi kvaliteeti on sageli alahinnatud. ?Ega tegelikult ?ärikool endisest plaanimajandusest? ei kõlagi väga veenvalt ja meil võtaks väga kaua aega veenmaks oma lääne kolleege oma eelarvamustest loobuma. Nicolast saab vahendaja ja diplomat selle protsessi lühendamisel?.

EBS plaanib kasutada Hijlkema teadmisi lääne juhtimiskoolide kultuurist ja strateegilisest mõtlemisest õppetöös, õppejõudkonna ja strateegia planeerimisel.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing