Gerd Müller: ma ei varjanud end maksuameti eest

01. aprill 2004, 16:34

Endine Hansapanga juhatuse liige Gerd Müller ütles, et ta pole end maksuameti eest varjanud.

'Maksuamet helistas mulle 30. märtsil, et ma maksuotsusele järele läheks,' rääkis Müller. 'Kuna ma ei olnud sel päeval Eestis, ei saanud minna.'

Samal päeval, 30. märtsil, teatas maksuamet Ametlike teadaannete kaudu, et Gerd Müller sai maksuotsuse, avaldades tema maksuotsuse numbri, sünniaja, elukoha ja kus Müller maksuotsusega tutvuda saab. Maksuamet lisas, et loeb maksuotsuse kättesaaduks avaldamisele järgneval päeval.

Müller ei osanud kommenteerida, miks maksuamet maksuotsuse avaliku üleandmise tee valis ja lisas, et ei tunne nii täpselt maksuseadusi, et julgeks hinnata maksuameti teo põhjendatust. Samas ei kommenteerinud Müller ka maksuotsuse võimalikku aegumist juhul, kui maksuamet poleks saanud seda 31. märtsi seisuga maksumaksjale kätte toimetada.

'Ma ei tahaks sellest rääkida. Pole maksuotsust veel näinud,' ütles Müller juurdemääratud maksusumma suuruse ja seotuse kohta Diveci võetusest.

Lisaks Gerd Müllerile saadetud maksuotsusele avaldas maksuamet Ametlikes teadaannetes, et saatis maksuotsuse ka Sangari juhile Gunnar Kraftile.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing