Majandusministeerium on valmis eurotoetusi jagama

Inno Tähismaa 12. aprill 2004, 16:00

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium on esimese asutusena Eestis Euroopa Liidu struktuuritoetuste avamiseks valmis.

Rahandusministeerium tunnistas täna majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi Euroopa Liidu struktuurifondide rakendajana nõuetele vastavaks, teatas majandusministeeriumi esindaja. Nõuetele vastavaks nimetamine tähendab seda, et ministeerium ja tema allasutused on valmis jagama Euroopa Liidu struktuurifondide ressursse.

Seoses akrediteerimisega avanevad ?Eesti riikliku arengukava 2004-2006? meetmed nagu Inimressursi arendamine ettevõtete majandusliku konkurentsivõime suurendamiseks, Ettevõte arengu toetamine, Ettevõtluse infrastruktuuri arendamise toetamine, Teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni edendamine, Turismi arendamine ja Transpordi infrastruktuuri arendamine.

Struktuurifondide vahendite jaotus 3 aasta peale on 1,2 miljardit eesti krooni ettevõtluse toetuseks ning 418 miljonit Eesti krooni transpordi infrastruktuuri arendamiseks. Sellele lisandub eestipoolne kaasfinantseerimine.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing