Kesko: Rimiga ühinemise ebaõnnestumine pole tõenäoline

14. mai 2004, 14:40

Kesko Food Baltikumi presidendi Seppo Hämäläineni hinnangul on täiesti ebatõenäoline, et sellest suvest plaanitud ühistegevus Rimiga katki jääks.

Mullu detsembris teatasid nii Kesko kui ka Rimi-keti operaator ICA AB, et alates 2004. aasta suvest ühendavad ettevõtted oma tegevuse Baltimaade kaubandusturul. Hämäläinen ütles täna pressikonverentsil, et ühistegevuse ettevalmistamine püsib ettenähtud graafikus.

Samas ei täpsustanud Hämäläinen, kuidas kahe suure kaubanduskontserni edasine koostöö täpselt välja nägema hakkab ning milliseks kujuneb eri kettide tegevus. Ta lisas vaid, et kõigis kolmes riigis jätkatakse hüpermarketite, supermarketite ja discouneritega.

'Pole veel otsust, mis saab edasi Rimi hüpermarketist Ülemiste keskuses. See on olnud veel liiga vähe aega lahti, ootame ära klientide arvamuse,' vastas Hämäläinen küsimusele, kas Rimi hüpermarket hakkab edaspidi kandma Citymarketi silti.

Hämäläinen ütles, et praeguseks pole saadud ka Kesko ja Rimi tegevuse ühendamise kohta konkurentsiameti ekspertarvamust. Ühinemise korral oleks ettevõte koheselt turuliider Eestis ja Lätis.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing