Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

PM: tallinlased kahekordistasid sõidutalongide ostmist

21. mai 2004, 08:11

Pärast ühistranspordi piletisüsteemi Tallinna-keskseks muutumist ostetakse sõidutalonge üle kahe korra rohkem ning kuukaarte tublisti vähem.

Tallinna transpordi- ja keskkonnaamet peab sõidutalongide suurema menu põhjuseks piletikontrolöride lisandumist, mitte aga ID-pileti või papist kuukaardi ostmisest loobumist, kirjutab Postimees.

Võrreldes veebruariga, mil Tallinnas kehtis vana piletisüsteem ja osteti üle poole miljoni üksikpileti, ligines nende müügiarv aprillis 1,2 miljonile.

Postimehe andmetel on talonge rohkem kasutama hakanud nii need inimesed, kel pole ID-kaarti, kui ka need, kel puuduv Harjumaa sissekirjutus ei lase ID-kaardi põhist perioodipiletit soodsalt osta.

Tallinna transpordiameti juhataja Eno Saar peab suure talonginõudluse põhjuseks suurenenud piletikontrolli, sest linn tellis pileteid kontrollivalt firmalt Falck Eesti kontrolöre juurde.

Falcki avalike suhete juht Indrek Lindsalu ütles, et endise 21 kontrolöri asemel on Falckil alates märtsist pealinna bussides tööl 38 piletikontrolli.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing