Ülevaade tänastest ajalehtedest

24. mai 2004, 08:36

Eesti Päevaleht:

Pangad tunnevad huvi kodakondsus- ja migratsiooniameti (KMA) andmebaasi kasutamise vastu, millega saaks iga pangakontori teller ligipääsu klientide isikuandmetele.

Üha rohkem Eestis valmistatud toidukaupu tungib Soome ja Rootsi, aga ka teiste Euroopa Liidu liikmesriikide ning isegi liitu mittekuuluva Venemaa turule.

Eesti Gaas plaanib paigaldada Soome lahe põhja gaasitoru, et alustada maagaasi pumpamist Eestist Soome. Toru läbilaskevõimsuseks plaanitakse 700 miljonit kuni 1 miljard kuupmeetrit gaasi aastas.

Täna 103. sünnipäeva tähistav spordiselts Kalev alustab sel suvel siseujula põhjalikku remonti, korrastab keskstaadioni harjutusväljaku ning tenniseväljakute hooned. Järgmistel aastatel tahetakse kesklinna ehitada välisujula.

Postimees:

Lähipäevil saab Eestisse suurima välisinvesteeringu toonud ameeriklasest Daniel Bainist Muuga sadamasse rajatud Galvexi enamusaktsionär, edaspidi kavatseb ta paigutada firmasse veel üle miljardi krooni.

Mai alguse seisuga kavatseb 16 protsenti europarlamenti valima minevatest kodanikest hääletada Reformierakonna ja 14 protsenti Res Publica kandidaadi poolt, näitab Turu-uuringute ASi küsitlus.

Turu-uuringute ASi küsitlus näitas, et institutsioonidest usaldavad Eesti elanikud enim Eesti Panka (83 protsenti); samale tasemele on jõudnud piirivalve. Järgnevad president 80, kaitsevägi 75 ja politsei 69 protsendiga.

Soome firmale Ahlström Capital kuuluv Elva elektroonikatehas Ahltronix Eesti AS ehitab sügiseks uue, praegusest ligi kolm korda suurema tootmishoone ning plaanib palgata lisaks sada töötajat.

SL Õhtuleht:

Viljandi Mercedese esinduse lukksepad avastasid suurtaluniku Jaan Lepiku mersu alt võimsa pommi ning eemaldasid selle pahaaimamatult. Plahvatades oleks lõhkeseadeldis tapnud nii Lepiku kui ka autoremontijad.

Tõenäoliselt tuleb 2007. aastal ID-kaardile ja passi uus kiip, mis mahutab rohkem infot inimese kohta: elektronpilt, sõrmejälg või silmaiirise kujutis.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing