Reede 21. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Falck turvab Viimsi vallavalitsuse tellimusel Prangli saart

03. juuni 2004, 14:07

Falck valvab juunist alates Prangli saarel avalikku korda ning tagab esmase pääste- ja esmaabiteenuse, teatas ettevõte, teenuse tellis Viimsi vallavalitsus.

Vastavalt Viimsi Vallavalitsuse ja AS Falck Eesti vahel sõlmitud lepingule patrullib 1. juunist Prangli saarel ööpäevaringselt kaheliikmeline erivahenditega varustatud ekipaa?, mis lisaks korrakaitsele on valmis kustutama väiksemaid põlenguid, päästma uppujaid ja andma vigastuste korral esmaabi.

Lepingujärgselt teeb Falcki patrull saarel regulaarseid ringsõite ning viibib alati praamide saabumise ja väljumise juures, kontrollides koostöös praamikapteniga saarele tulevate ja sealt lahkuvate reisijate arvu.

Võimalikud õiguserikkujad annab Falck üle Põhja Politseiprefektuuri töötajatele, kes tulevad vajadusel pättidele ise järele. Ekipaa?i üks liige omab abipolitseiniku staatust.

'Suveperioodil kasvab saareelanike arv tavaliselt sajalt neljasajani, mistõttu turvalisuse tagamine muutub eriti tähtsaks,' sõnas munitsipaalasutuse Viimsi Saared juhataja Ants Savest. 'Põhiline on, et saareelanikud ja külalised võivad tunda end nüüd 24 tundi ööpäevas turvaliselt.'

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing