Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Liina Tõnisson lahkus riigikogu keskfraktsioonist

17. juuni 2004, 10:30

Riigikogu juhatus registreeris riigikogu liikme Liina Tõnissoni lahkumise Eesti Keskerakonna fraktsioonist isikliku avalduse alusel.

Tõnisson lahkub fraktsioonist alates 17. juunist 2004, teatas riigikogu pressitalitus.

Tõnisson on olnud majandusministri ametis 1995 ning aastatel 2002-2003.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing