Kopli ettevõtlusinkubaatoris tegutseb kuus asukat

23. juuli 2004, 12:09

Tallinna kolmandas ettevõtlusinkubaatoris Koplis tegutseb hetkel kuus asukasfirmat, sügisel peaks inkubaatorisse kolima veel viis firmat, teatas Raepress.

Kopli ettevõtlusinkubaatori projektijuhi Jaanus Martti Kanguri sõnul tegelevad praegused asukad näiteks keskkonnaalaste konsultatsioonide ja koolituse korraldamisega, ehtekunsti, ehituse, transpordi korraldamise, iluteeninduse ja toitlustamise korraldamisega. Lähiajal kolib inkubaatorisse veel üks ning sügisel veel viis asukasfirmat. Esimene asukas kolis Kopli ettevõtlusinkubaatorisse tänavu 14. juunil.

Tänavu suvel Koplis avatav ettevõtlusinkubaator on kolmas omataoline Tallinnas. Esimene ettevõtlusinkubaator avati 2002. aasta sügisel Mustamäel ja teine möödunud aastal Lasnamäel Dvigateli hoones. Kopli ettevõtlusinkubaator asub Kopli Ametikooliga samas majas aadressil Kopli tn. 98.

Ühtekokku on inkubaatori üldpinda üle 700 m2 ja ruumi peaks jaguma Kopli ettevõtlusinkubaatoris ligemale 30 firmale, kus kokku saab töötada umbes 65 inimest.

Ettevõtlusinkubaator aitab alustaval ettevõtjal koostada äriplaani ja pakub korralikke bürooruume ja tegeleb äriarendusega. Ettevõtlusinkubaator on mõeldud kõigile ettevõtlust alustavatele isikutele või firmadele.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing