Vaata Maailma sihtasutus jätkab tegevust väiksemas mahus

08. september 2004, 12:22

Vaata Maailma sihtasutus jätkab tegevust senisest väiksemas mahus, kuna senised suurprojektid on enamikus valmis ja uusi mastaapseid algatusi ei ole leitud.

Sihtasutuse juhataja Alar Ehandi sõnul on selle aasta jooksul lõpetatud mitmed suuremad projektid nagu 100 000 inimese arvuti- ja interneti kasutamise algkoolitus, avalike internetipunktide (AIP) tegemine, rahvaraamatukogude infosüsteemi Urram loomine jne, teatas sihtasutus.

?Analüüsisime suvel olukorda koos SA partneritega ega näinud silmapiiril uusi suuremahulist projekte, mis tõstaks oluliselt interneti kasutamist Eestis. Enamus väljapakutud ideedest olid suunatud vaid kitsale sihtrühmale. Seetõttu sündis otsus praegu uusi projekte mitte alustada, kuigi meie suuremad rahastajad Hansapank, Eesti Ühispank, Elion ja EMT on jätkuvalt valmis panustama infoühiskonna arendamise projektidesse? ütles Ehandi. ?Teisalt saigi Vaata Maailma SA 2001. aastal loodud just 3-aastase tegutsemistähtajaga, mis nüüd täis on saanud.?

Sihtasutus jätkab aktiivset tegevust veel lõpetamata projektidega, eelkõige e-kooli arendamise ja levitamisega. Tööd on ka ID-kaardi ning AIPide halduse tarkvara vallas.

Sihtasutuse juhataja Alar Ehandi suundub septembri lõpust uuele tööle ning jätkab sihtasutuse juhtimist osalise tööajaga.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing