PM: Tallinn nõuab rattalaenutajatelt raha tagasi

12. oktoober 2004, 08:04

Tallinna linnavalitsus küsib rattalaenutuspunkte rajanud, kuid need hooletusse jätnud Prussakovi-nimeliselt rattaühingult selleks antud raha tagasi.

Eile saatis Tallinna kommunaalamet Prussakovi-nimelisele rattaühingule kirja, milles nõuab tagasi rattalaenutuse korraldamiseks lepinguga antud 27 000 krooni ja lisaks veel ka 1600kroonist leppetrahvi, kirjutab Postimees.

Linn tahab raha tagasi seetõttu, et Prussakovi rattaühing ei suutnud tagada kolme tasuta rataste laenutamise punkti lepingujärgset tööd 22. septembrist 22. oktoobrini, samuti ei suutnud ühing korrastada ja punaseks värvida lepingus lubatud kogust tasuta rattaid. Need rattad koguti kokku kampaania «Ärata ratas ellu!» raames annetustena ning seni seisab suur osa neist remontimata ja värvimata kuuris.

Vabatahtlikult võttis seejärel rattalaenutamise töö enesele AS Falck Eesti klienditeenindaja Mati Nappus, kes peab niikuinii silma peal hoidma Jaani kiriku kõrval asuval rattaparklal. Tänaseni hoolitseb laenurataste eest Falck.

Tallinna abilinnapea Jüri Ratas ütles, et tahab tunnustada Prussakovi rattaühingu head ideed laenutuspunktide loomisel, kuid samas tuleb nentida, et teostus oli nõrk.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing