Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. november 2004, 08:38

Eesti Päevaleht:

Aasta jooksul on kavas välja koolitada 330 kõnekeskuse operaatorit, kes õpivad 20 tööpäeva jooksul suhtlemist, keeli ning arvutikasutamist.

Novembrist võrgu avanud uus mobiilioperaator Bravocom soovib alustada peagi ka telefonimüüki. Erinevalt konkurentidest ei ole plaanis rajada oma teenindussalonge, vaid mobiilid tuuakse müüki supermarketitesse tavalise laiatarbekaubana.

Mitu erakliinikut otsustavad lähiaastail tõenäoliselt ühineda, et püsida turul konkurentsis.

Postimees:

Eesti Raudtee aitab tänavu omalaadsel moel kaasa jõulurahu saabumisele: esimeseks advendiks ehk 28. novembriks plaanib ettevõte keevitada kokku kõik Tartu raudteerööpad.

Riik ei tohiks reklaami sisu reguleerida rangemalt, kui seda tehakse Eestit ümbritsevates riikides, leiavad selle ala spetsialistid ning mitmed poliitikud.

Mullu kevadel Estiko Plastarit juhtima palgatud karmikäeline saneerija Neeme Jõgi lahkub ettevõttest märksa varem, kui esialgne kokkulepe omanik Neinar Seliga ette nägi.

SL Õhtuleht:

Laupäeva hommikul Tallinnas Lasnamäel Idakeskusesse trepi juurde visatud suitsugranaat oli töötajate sõnul hoiatus omanikele. Töötajad elavad hirmus, et tulevikus võib juhtuda midagi hullematki.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing